Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

Kalendarz

Nazwa: Województwo:
Data Od: Data Do:
Miejscowość:
Lista turniejów
Lp.Nazwa turniejuData od do
1PUCHAR FAMILY TENNIS CAMP w grupach - Ściegny
Kategorie: Zielona,
2017-01-21 - 2017-01-22
2Szkoła Tenisa SOLDI - kategoria czerwona - Niepołomice
Kategorie: Czerwona,
2017-01-21 - 2017-01-21
3Omega Buildings Cup - Smolec
Kategorie: Czerwona,
2017-01-22 - 2017-01-22
4Szkoła Tenisa SOLDI - kategoria zielona chłopcy - Niepołomice
Kategorie: Zielona,
2017-01-22 - 2017-01-22
5WILSON KIDS CUP ŁĘCZYCA OPEN-CYKL 2017-EDYCJA VIII - Pabianice
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa, Zielona,
2017-01-22 - 2017-01-22
6VI Ogólnopolski Turniej Krasnali o Puchar Angie - Puszczykowo k/Poznania
Kategorie: Zielona,
2017-01-27 - 2017-01-31
7TENIS10 ŻYRARDÓW - Żyrardów
Kategorie: Czerwona,
2017-01-28 - 2017-01-28
8BMC CUP - Zimowy Turniej Krasnali - Gdańsk
Kategorie: Czerwona, Pomarańczowa, Zielona,
2017-02-04 - 2017-02-05
9 Multisport Zabrze Series Cup 2016/2017 vol.5 - Zabrze
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa, Zielona,
2017-02-05 - 2017-02-05
10VI Ogólnopolski Turniej Krasnalek o Puchar Angie - Puszczykowo k/Poznania
Kategorie: Zielona,
2017-02-10 - 2017-02-14
11SCT HEAD CUP PSZCZYNA - Pszczyna
Kategorie: Czerwona, Zielona,
2017-02-12 - 2017-02-12
12Szkoła Tenisa SOLDI - kategoria niebieska - Niepołomice
Kategorie: Niebieska,
2017-02-18 - 2017-02-18
13BMC CUP 2017-Zimowy Turniej Krasnali - Gdynia
Kategorie: Czerwona, Pomarańczowa,
2017-02-18 - 2017-02-18
14KS Grzegórzecki - Kategoria Czerwona - Kraków
Kategorie: Czerwona,
2017-02-18 - 2017-02-18
15SPORT PARK DECATHLON KIDS CHALLENGE VOL.4 -Chorzów - Chorzów
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa, Zielona,
2017-02-19 - 2017-02-19
16Szkoła Tenisa SOLDI - kategoria czerwona - Niepołomice
Kategorie: Czerwona,
2017-02-25 - 2017-02-25
17II Turniej Marcos Baghdatis PACIFIC Kids Cup 2017 - Stalowa Wola
Kategorie: Czerwona, Pomarańczowa,
2017-02-25 - 2017-02-25
18Lechia Lotos Kids Cup 2016/2017 by HEAD - Gdańsk
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa, Zielona,
2017-02-25 - 2017-02-26
19Przewaga Przysiężny II - Legnica
Kategorie: Czerwona, Pomarańczowa, Zielona,
2017-02-25 - 2017-02-26
20Playme Cup by Prince 2017 - Poznań
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa, Zielona,
2017-02-25 - 2017-02-26
21Multisport Zabrze Series Cup 2016/2017 vol.6 - Zabrze
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa, Zielona,
2017-02-26 - 2017-02-26
22Szkoła Tenisa SOLDI - kategoria zielona chłopcy - Niepołomice
Kategorie: Zielona,
2017-02-26 - 2017-02-26
23BMC CUP 2017-Zimowy Turniej Krasnali - Gdynia
Kategorie: Czerwona, Pomarańczowa,
2017-03-04 - 2017-03-04
24Przewaga Przysiężny III - Legnica
Kategorie: Czerwona, Pomarańczowa, Zielona,
2017-03-04 - 2017-03-05
25BMC CUP 2017-Zimowy Turniej Krasnali - Gdynia
Kategorie: Czerwona, Pomarańczowa,
2017-03-11 - 2017-03-11
26KAJTEK CUP - SZCZAWNO DRÓJ
Kategorie: Czerwona, Pomarańczowa, Zielona,
2017-03-11 - 2017-03-12
27 Multisport Zabrze Series Cup 2016/2017 vol.7 - Zabrzre
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Pomarańczowa, Zielona,
2017-03-12 - 2017-03-12
28Mistrzostwa Województwa Krasnali - Puławy
Kategorie: Zielona,
2017-03-18 - 2017-03-19
29PUCHAR FAMILY TENNIS CAMP w grupach - Ściegny
Kategorie: Zielona,
2017-03-18 - 2017-03-19
30OLIMPIJSKI KIDS CUP by HEAD - Wrocław
Kategorie: Czerwona, Pomarańczowa, Zielona,
2017-03-18 - 2017-03-19
31Mistrzostwa Lubina w kategoriach Tenis 10 - Lubin
Kategorie: Czerwona, Niebieska, Zielona,
2017-03-25 - 2017-03-25
32PUCHAR FAMILY TENNIS CAMP - Ściegny
Kategorie: Pomarańczowa,
2017-03-25 - 2017-03-25
33III Turniej Marcos Baghdatis PACIFIC Kids Cup 2017 - Stalowa Wola
Kategorie: Czerwona, Pomarańczowa,
2017-03-25 - 2017-03-25
34BMC CUP - Zimowy Turniej Krasnali - Gdynia
Kategorie: Czerwona, Pomarańczowa, Zielona,
2017-03-25 - 2017-03-26
35Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego do lat 10 - Pabianice
Kategorie: Zielona,
2017-03-25 - 2017-03-26
36Przewaga Przysiężny IV - Legnica
Kategorie: Czerwona, Pomarańczowa, Zielona,
2017-04-01 - 2017-04-02
37BMC CUP - Zimowy Turniej Krasnali - Gdańsk
Kategorie: Czerwona, Pomarańczowa, Zielona,
2017-04-01 - 2017-04-02
38BKT Advantage Cup - Bielsko-Biała
Kategorie: Czerwona, Zielona,
2017-04-02 - 2017-04-02
39BMC CUP 2017-Zimowy Turniej Krasnali - Gdynia
Kategorie: Czerwona, Pomarańczowa,
2017-04-08 - 2017-04-08
40SZCZAWIEŃSKI WIELKI SZLEM - AUSTRALIAN SZCZAWNO ZD - SZCZAWNO DRÓJ
Kategorie: Czerwona, Pomarańczowa, Zielona,
2017-04-22 - 2017-04-23
41Turniej KSRTT Tenis10 CUP I - Rybnik
Kategorie: Czerwona, Zielona,
2017-05-14 - 2017-05-14
42PUCHAR FAMILY TENNIS CAMP w grupach - Ściegny
Kategorie: Zielona,
2017-05-27 - 2017-05-28
43Rybnickie Święto Tenisa - Rybnik
Kategorie: Czerwona, Zielona,
2017-09-09 - 2017-09-10
Galeria
Wideo
NAWIGATOR
Patronat Prezydenta
Patronat Ministra Edukacji
Patronat PZT
Oficjalne Biuro Podróży