Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

"Świąteczny Turniej o puchar burmistrza miasta Złotoryja"
ukryj

W dniu 16 grudnia 2017r.  Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe zorganizowało swoim najmłodszym podopiecznym wielki "Świąteczny Turniej o puchar burmistrza miasta Złotoryja".

Blisko 60. dzieci próbowało swoich sił na korcie (niektórzy pierwszy raz) w rywalizacji o puchary, dyplomy, medale i wiele nagród ufundowanych przez hojnych darczyńców; Sprzęt tenisowy BABOLAT, VITBIS, MINE MASTER, sklep sportowy META - Paweł Okręglicki, firma HALIT - Stanisław Szmigiel, IMAR - Sławomir Majewski, Tomasz Hamara i sp., Przemysław Służałek - Opony Express, PIKO - Mirosław Stolarczyk.

Ale, nie tylko o prezenty toczyła się walka... duch sportowej rywalizacji górował w hali Tęcza o czym świadczyły łzy pokonanych jak również radość i troska rodziców licznie dopingujących swoje pociechy. Dla zasmuconych goryczą porażki bufet serwował darmowe napoje i cieszące się dużym powodzeniem słodkie wypieki.

W historii klubu był to największy turniej dla dzieci firmowany międzynarodowym programem ITF - TENIS 10, prowadzonym przez Polski Związek Tenisowy z ministerialnym wsparciem. 7 lat temu ZTT Złotoryja zdobyło 9 miejsce w Polsce na ponad 100 klubów w klasyfikacji projektu klub roku TENIS 10 !!!

WYNIKI 

Grupa niebieska:
1m Lena Służałek, 2m Wojciech Kozajda, 3m Antoni Rębisz, dalsze miejsca - Oliwia Stępień, Karol Matusz, Leo Herba-Gnatkowski, Aleksandra Dutka, Pola Warzecha, Pola Milaeszko, Weronika Ćwiżyk, Emilia Kotala.

Grupa czerwona:
dziewczynki:
1m Maria Czernatowicz, 2m Marianna Grygiel, 3m Jagoda Doskocz.


chłopcy:
1m Miłosz Borucki, 2m Piotr Łoziński, 3m Franciszek Wojtczak, oraz Mateusz Gagatek, Stanisław Warzecha, Bartosz Kruszczyński, Franciszek Grygiel, Mikołaj Baranowski, Nikodem Borucki, Paweł Olejniczak, Filip Służałek.

Grupa pomarańczowa:
dziewczynki:
1m Hanna Cibor, 2m Daria Łukasiewicz, 3m Daria Hanusiewicz oraz Marta Zielińska, Maja Kurasz, Viktoria Stępak, Julia Mileszko.

chłopcy:
1m Marcel Zabiegała, 2m Krystian Konwa, 3m Szymon Ziarno.

Grupa zielona:
dziewczęta:
1m Małgorzata Skoczypiec, 2m Julia Fajkisz, 3m Julia Kowalczyk, miejsca 4 ; Karolina Czernatowicz, Maria Kościuk, Maja Masek, 5 m - Gabriela Borysiewicz, Michalina Wojtylak i Daria Łukasiewicz, miejsca 6 - Hanna Kruszczyńska, Karolina Korzystko i Hanna Cibor.

chłopcy:
1m Filip Banaszek, 2m Oskar Siemieniec, 3m Eryk Rygielski, 4m Michał Olejniczak.

Kategoria open:
dziewczęta:
1m Julia Stolarczyk, 2m Julia Didenkow, 3m Anna Roś, 4m Aleksandra Siudak, 5m Weronika Matuszczyk.

chłopcy:
1m Wiktor Mularczyk, 2m Wiktor Zieliński , 3m Hubert Jażdżyk, 4m Miłosz Szymczak.

Turniej pomagali sędziować utytułowani zawodnicy ZTT ; Katarzyna Piechowicz , Ewa Czapulak, Mateusz Błaszczyk, Hanna Maciejak, Natalia Gagatek oraz Szymon Postrzelony. Nad całością czuwał sztab trenerów; Mariusz Czernatowicz, v-ce prezes ZTT Marcin Gagatek, Witold Kuczyński oraz Jacek Kuczyński. 

NAWIGATOR
Partnerzy i Sponsorzy
Partner Generalny