Wyniki
Zobacz ostatnie wyniki spotkań.
Zgłoś klub
Już dzisiaj zgłoś klub do rozgrywek.
Zgłoś turniej
Już dziś zgłoś turniej do kalendarza.
Licencja zawodnika
Zarejestruj się już teraz i zostań licencjonowanym zawodnikiem tenisa.

AKTUALNOŚCI

Dzieciaki do Rakiet w szkołach!
ukryj
W imieniu Polskiego Związku Tenisowego oraz banku BGŻ BNP Paribas serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnopolskim programie promującym grę w tenisa - „Dzieciaki do Rakiet”. W I etapie mieliśmy przyjemność zorganizować jednodniowe pikniki tenisowe w 10. miastach w całej Polsce (Katowice, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Sopot, Toruń, Warszawa i Wrocław), w II etapie zapraszamy do programu szkoły podstawowe z ww. miast, aby w roku szkolnym 2017/2018 tenis zagościł na lekcjach wychowania fizycznego.

Rekrutacja do projektu odbędzie się w dniach 18 września – 13 października 2017r.

Aby zgłosić szkołę należy wejść na stronę www.dzieciakidorakiet.pl, zakładka ZGŁOŚ SZKOŁĘ i wypełnić formularz zgłoszeniowy – może to zrobić dyrektor szkoły bądź nauczyciel lub pracownik szkoły do tego uprawniony. Najważniejszym elementem zgłoszenia jest film, nakręcony przez dzieci i nauczycieli. Film może być nakręcony telefonem komórkowym. Najważniejsze, żeby dzieci pokazały, że kochają ruch i zabawę poprzez sport. Liczy się spontaniczność i dobra zabawa!

Wszystkie filmy pojawią się na stronie www.dzieciakidorakiet.pl. Internauci będą mogli głosować na te filmy, które zyskają ich uznanie. W każdym mieście do programu dostaną się 4 szkoły, których filmy otrzymają najwięcej głosów. Piątą szkołę zaś wybierze Kapituła, powołana przez organizatorów akcji. Lista zwycięskich 50 szkół zostanie opublikowana na www.dzieciakidorakiet.pl.

Jak wspieramy wybrane szkoły:
- bezpłatny udział w szkoleniu 2-4 nauczycieli,
- sprzęt tenisowy o wartości ok. 1.500 zł (piłki, siatki, rakietki i znaczniki Tenis10).
- materiały szkoleniowe i opieka merytoryczna ze strony Polskiego Związku Tenisowego,
- gwarancja udziału w rozgrywkach międzyszkolnych.
Wybrane szkoły wezmą udział w rywalizacji sportowej, podzielonej na 3 etapy: wewnątrzszkolny, międzyszkolny i finałowy. Wielki finał odbędzie się w czerwcu 2018 roku w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy
NAWIGATOR
Partnerzy i Sponsorzy
Partner Generalny